The Bot Squad: Zapowiedź nowej mobilnej strategii od Ubisoftu

07.10.2014 o godzinie 10:23 napisane przez Tomek Fabianowicz w NewsyGry na smartfonyStrategiczne

The Bot Squad: Puzzle Battles

The Bot Squad: Puzzle Battles

Ubisoft Shanghai, twórca między innymi takich tytułów jak I am Alive i EndWar Online, pracuje nad nową grą strategiczną, która ma być połączeniem tower defense z logicznymi puzzlami. W The Bot Squad: Puzzle Battles będziecie walczyć w obronie energii Dynamo City, stolicy wszystkich robotów, które zostało zaatakowane przez siły Re-Volty pod wodzą złego Resistora. Jego celem jest zagarnięcie całej energii dla siebie. A bez energii roboty nie mogą przecież funkcjonować.

W The Bot Squad: Puzzle Battles będziecie mogli pokierować wieloma robotami, które dzielą się na 3 grupy: atakujące Bustaboty, wieżyczki obronne Towerboty i stanowiące mobilną obronę Stoppaboty. Przed wami 4 tryby gry i 180 plansz do przejścia w ataku, lub obronie, które zaoferują wam wiele interesujących strategicznych zadań do rozwiązania.
Oficjalna premiera gry na tablety i smartfony z systemami iOS i Android planowana jest na 9 lub 16 października 2014. W rzeczywistości gra dostępna jest już od dłuższego czasu w App Store w Australii i Nowej Zelandii przechodząc tam otwarte testy.

Źródło: Informacja prasowa
Graj teraz w The Bot Squad
Gry na smartfony, Strategiczne, Przyszłość
The Bot Squad ZdjęciaThe Bot Squad Zdjęcia
Typ:
Gry na smartfony
8latPolecamy:
od 8 lat
pokaż wszystkieTop gry online
The Bot Squad Tags
  • gry bez pobierania
  • the-patrician-online
  • budowanie miasta
  • gry na smartfony
  • sci-fi
  • przyszłość