The Bot Squad: Premiera strategicznych łamigłówek od Ubisoftu

16.10.2014 o godzinie 14:53 napisane przez Tomek Fabianowicz w NewsyGry na smartfonyStrategiczne

The Bot Squad: Puzzle Battles

The Bot Squad: Puzzle Battles

Ubisoft wypuścił swoją nową mobilną grę strategiczną na świat. The Bot Squad: Puzzle Battles opanowane jest przez zabawne bojowe roboty, które do swojego funkcjonowania potrzebują energii. I to właśnie o nią toczy się zacięta walka w mieście Dynamo City. Spróbujcie swoich sił rozwiązując kolejne logiczne zadania opierające się na rozgrywce znanej z gier z gatunku tower defense. Tutaj będziecie mogli stanąć po obu stronach, atakując i starając się przebić przez przygotowaną obronę w celu zdobycia ładunków energetycznych, albo samemu broniąc własnych zasobów, przed zakusami robotów pod wodzą złego Resistora.
Wasza przygoda rozgrywać się będzie w zakamarkach wielkiego miasta Dynamo City, które podzielone jest na 3 strefy. W każdej z nich znajdziecie różne, przygotowane dla was zadania do rozwiązania. Przechodząc kolejne plansze, których aktualnie dostępnych jest aż 180, będziecie ulepszać swoje roboty, tak żeby miały szansę w bitwach z napotykanymi co jakiś czas bossami.
Jeżeli macie ochotę spróbować swoich sił w tych strategicznych łamigłówkach, możecie ściągnąć The Bot Squad: Puzzle Battles na swoje smartfony i tablety z iOS i Androidem.

Źródło: App Store, Google Play
Graj teraz w The Bot Squad
Gry na smartfony, Strategiczne, Przyszłość
The Bot Squad ZdjęciaThe Bot Squad Zdjęcia
Typ:
Gry na smartfony
8latPolecamy:
od 8 lat
pokaż wszystkieTop gry online
The Bot Squad Tags
  • gry bez pobierania
  • the-patrician-online
  • budowanie miasta
  • gry na smartfony
  • sci-fi
  • przyszłość